جزییات خبر

1395/4/28 15:12:41
بازدیدها: 298
  • ارسال به دوستان
  • print
بازی پرچم کی بالاتره ؟

بازی پرچم کی بالاتره ؟

بازی پرچم کی بالاتره منتشر شد+یادداشتی کوتاه

همواره بازی های رایانه ای فقط به منظور درآمد زایی تولید نمی شوند. بعضی مواقع بازیساز، سعی دارد تا با بازی خود فرهنگی را نهادینه کند و یا آموزشی را در قالب بازی، به گیمر القا کند. بسیاری از کشورهای جهان اول و صنعتی شده دنیا، از جذابیت بازی های رایانه ای برای آموزش به طیف نونهال و کودک خود استفاده می کنند و با این روش آموزشی، راندمان تحصیلی محصلین خود را افزایش داده اند. شرکت توسعه گر شبیه ساز با مدیریت فرزام ملک آرا، که از بازیسازان باسابقه کشور به شمار می رود و همواره این مجموعه را، پیشرو در ساخت بازی هایی در سبک MMO می شناختیم(از بازی‌های ساخته شده توسط این شرکت ، می‌توان به آسمان دژ، آسمان دژ 2 و بازی موشوندان اشاره کرد)، اقدام به تولید بازی جهت فرهنگ سازی برای کودکان در زمینه  تفکیک زباله و فرهنگ صحیح و اصولی رفتار با محیط زیست کرده است.

بازی پرچم کی بالاتره

محیط زیست ایران به سرعت در حال تخریب است و معمولا فعالیتی جدی و اصولی برای بهبود شرایط محیط زیست در کشور صورت نمی گیرد! شاید بهترین سیاست اتخاذی، ترویج فرهنگ پاسداشت محیط زیست است.

بازی پرچم کی بالاتره

بازی های رایانه ای همواره به عنوان یک ابزار فرهنگی یاد می شوند و بهترین طیف برای فرهنگ سازی، کودکان هستند. این یادداشت فاقد هرگونه نکات فنی بازی بود، چون حرکت تیم سازنده با داشتن هر ضعف فنی و کمی و کاستی در تولید این بازی، بسیار ارزشمند بوده و باید به یاد داشته باشیم می توانیم با ساختن این دست بازی ها، به فرهنگ سازی اصولی و پایدار در کشور خود دست بزنیم.(سبک هنری بازی و همچنین کاملا آنلاین بودن این بازی، جزو نکات بارز و شاخص این بازی است!)

بازی پرچم کی بالاتره

حال توضیحات شرکت سازنده این بازی:

بازی «پرچم کی بالاتره»، یک بازی آنلاین چند نفره است که در آن بازیکن‌ها بر سر قدرت حافظه، تمرکز و سرعت عمل در بازی رقابت می‌کنند.

بازی پرچم کی بالاتره

در این بازی بازیکن با خوب بازی کردن، موفق به کسب پول و امتیاز و همچنین تجربه می‌شود و می‌تواند خانه‌ها و آیتم‌های داخل بازی را خریداری کرده و امتیاز کسب کند و با این امتیازها پرچم خود و محله‌اش را در تهران بالا ببرد.

بازی پرچم کی بالاتره (7)

بازیکن‌ها می‌توانند هم محلی‌های خود را در بازی ببینند و به لیست دوستان اضافه نمایند و با آن‌ها چت کنند. بازی‌های متنوع یک نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره، به همراه آیتم‌های جالب و خانه‌ها و دوستان تازه از ویژگی‌های این بازی و برای افرادی است که در آن بازی می‌کنند.علاقه مندان جهت شرکت رسمی در این بازی و حضور در مسابقه شهرداری تهران و دریافت جوایز ویژه به سرای محله زعفرانیه - خانه فناوری اطلاعات - به آقای محمد علی مسلمی مراجعه کنند